منابع آموزشی آموزشگاه زبانهای خارجی بهدخت راد

دانلود رایگان فایل کتابهای آموزشی

منابع آموزشی خردسال و نوجوان آموزشگاه بهدخت

در آکادمی آنلاین بهدخت ،  دوره های آموزشی خردسال و نوجوان شامل کتابهای به روز و بین المللی First friends و   Family & friends و کمک آموزشی های جانبی آن می باشد. 

کتاب های Family and Friends

مجموعه ای است که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان سنین 8 تا 12 سال طراحی شده اند. این مجموعه که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده اند شامل 7 سطح می باشد. یک سطح آن سطح استارتر (Starter) است و سطوح دیگر نیز 6 سطح اصلی این مجموعه هستند. این مجموعه در بسیاری از آموزشگاه های ایران و بین الملل برای دوره های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

تمرکز اصلی این مجموعه کتابهای Family and Friends روی دو مهارت گفتاری و نوشتاری است.

در کنار محتوای بسیار خوب، این مجموعه سعی کرده است تا برای علاقمند کردن بیشتر کودکان به یادگیری از تصاویر جذاب و رنگی استفاده کند. در این مطلب ویرایش دوم مجموعه حاضر که جزو منابع آموزشی آکادمی آنلاین زبانهای خارجی بهدخت هست،  بر روی سایت قرار گرفته است. در حال حاضر برای هر سطح  کتاب دانش آموز بارگزاری شده است  و به زودی فایل های صوتی آنها و سایر منابع کمک آموزشی نیز نیز به سایت اضافه خواهد شد.

منابع آموزشی مکالمه(KAC) آموزشگاه بهدخت

در دوره مکالمه آکادمی بهدخت ،

سری کتاب‌­های Top Notch برای آموزش زبان انگلیسی، از انتشارات پیرسون لانگمن تدریس می شود.

این سری شامل 4 کتاب است که زبان‌آموزان را از سطح A1 به سطح B1 می‌رساند. در ادامه، برای سطوح پیشرفته ،  زبان‌آموزان دو کتاب تحت عنوان Summit می­‌خوانند که آن‌­ها را از سطح B2 به سطح C1 می­‌رساند.

در این کتاب‌­ها سعی شده تا به تمام مهارت­‌های زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن پرداخته شود. اما، آنچه شاید بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است ، مهارت گوش کردن و صحبت کردن است.

برای استفاده از فایلها می توانید از راهنمای  زیر استفاده کنید:

 

چارت آموزشی آکادمی آنلاین بهدخت
از مبتدی تا پیشرفته

برای دانلود کتابهای درسی بر ترم مورد نظر در چارت زیر کلیک کنید: